عیادت استاندار محترم و مدیران کل ادارات و مسئولین نهادهای نظامی و انتظامی از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار

در مورخ 21/1/97  بمناسبت میلاد حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز استاندار محترم جناب آقای مهندس بهنام جو به همراه  مدیران کل ادارات و مسئولین نهادهای نظامی و انتظامی با حضور در بیمارستان ایثار از جانبازان بستری در بیمارستان ایثار عیادت نمودند. در این دیدار که با همراهی مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل جناب آقای شاهی و ریاست محترم بیمارستان جناب آقای علی منصور لکورج برگزار گردید توضیحاتی در خصوص روند درمانی و نگه‌داری جانبازان معزز اعصاب و روان ارایه نمودند.
جناب آقای مهندس بهنام جو با حضور در بخش‌های مختلف بیمارستان به‌صورت حضوری از جانبازان معزز اعصاب و روان بستری در بیمارستان عیادت نمودند. ایشان ضمن اشاره به فداکاری‌ها و ایثارگری‌های عزیزان جانبازان خدمت به این عزیزان را از افتخارات نظام مقدس اسلامی دانسته و از زحمات مدیریت و همکاران بیمارستان تشکر نمودند. ایشان با اشاره به این نکته امنیت فعلی میهن اسلامی و تداوم نهضت اسلامی مدیون فداکاری‌ها و مجاهدت‌های ایثارگران می‌باشد وظیفه امروز مسئولین را بسیار خطیر و ادامه راه این عزیزان دانستند.

 

Learn to play poker How To Play Poker and the best poker site is party poker

یادداشت هفته

شهدا از نگاه  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی

ادامه مطلب...
Copyright © 2019 , ArtaData.ir. All Rights Reserved
کلیه حقوق و مطالب این سایت متعلق به بیمارستان ایثار شهید پاریاب می باشد و هر گونه اقتباس یا برداشت از آن با ذکر ماخذ بلامانع می باشد