برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور رییس بیمارستان ایثار

در تاریخ 10/5/98 جلسه پرسش و پاسخ در محل کلاس‌های بیمارستان با حضور ریاست محترم بیمارستان جناب آقای دکتر علی منصور لکورج، معاونین و کارکنان بیمارستان برگزار شد. در ابتدای جلسه ریاست بیمارستان با اشاره عملکرد مطلوب همکاران در سال گذشته و با تشکر از زحمات همکاران، تحقق اهداف و رسالت بیمارستان را در سال‌های قبل نتیجه زحمات تک‌تک همکاران بیان نموده و مشخص بودن اهداف و رسالت بیمارستان را گامی مهم در جهت‌دهی به فعالیت‌های همکاران دانستند. ایشان با اشاره به اهمیت امنیت شغلی در محیط کار و همچنین انگیزه کارکنان در پیشبرد اهداف بیمارستان ضمن اشاره به نحوه عقد قراردادهای جدید امکانات و تسهیلات رفاهی در نظر گرفته‌شده برای سال جاری را به‌صورت خلاصه برای حاضرین شرح دادند.
ایشان با اشاره به تغییر سیستم کارگزینی بیمارستان به‌صورت مبسوط نحوه عقد قراردادهای جدید را که باعث بروز شبهاتی در بین همکاران شده بود توضیح دادند. همچنین با توجه به مطرح‌شدن سوالاتی در خصوص نحوه ارزیابی بیمارستان ریاست بیمارستان با اشاره به موفقیت‌های کسب‌شده در این زمینه استقرار سنجه‌های نسل جدید را در بیمارستان عاملی مهم در تداوم ارتقای کیفیت ارزیابی نموده و خواهان مشارکت کلیه همکاران در این زمینه شدند.
در ادامه تعدادی از همکاران پرسش‌های خود را درزمینهٔ نحوه محاسبه حقوق و مزایا و امنیت شغلی، نحوه برخورد با تخلفات، نحوه ارزشیابی عملکرد سالانه کارکنان و سایر مسائل بیان نمودند که توضیحاتی کامل در این خصوص ارائه شد.
با توجه به اهمیت ارتباط مستقیم بین تیم مدیریتی و همکاران مقرر گردید جلسات پرسش و پاسخ با حضور کارکنان هرماهه برگزار و پیشنهادات، سؤالات و مشکلات همکاران در این جلسات مطرح و پیگیری‌های لازم در این خصوص به‌عمل‌آمده و نتایج اقدامات انجام‌یافته در جلسات بعد به اطلاع همکاران رسانده شود.

Learn to play poker How To Play Poker and the best poker site is party poker

یادداشت هفته

شهدا از نگاه  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی

ادامه مطلب...
Copyright © 2019 , ArtaData.ir. All Rights Reserved
کلیه حقوق و مطالب این سایت متعلق به بیمارستان ایثار شهید پاریاب می باشد و هر گونه اقتباس یا برداشت از آن با ذکر ماخذ بلامانع می باشد